Grupa IV

Informacja o płatnościach w sierpniu – ul. Ożarowska

Płatności za pobyt/ żywienie dziecka zgłoszonego na dyżur wakacyjny w przedszkolu – ul. Ożarowska

Informujemy, że dnia 06.08.2018 w godz. od 7.00 do 17.00 w pokoju nr 11 będzie udzielana informacja o opłatach za pobyt/ żywienie dziecka w przedszkolu w SIERPNIU.

Zgodnie z podaną wcześniej informacją wysokość opłat wyliczona będzie w oparciu o deklarowany przez Państwa czas pobytu dziecka na dyżurze wakacyjnym.

 

 

 

Read more...

Mama Konrada czyta dzieciom

Dzisiaj odwiedziła nas mama Konrada, która zaprezentowała książki o pojazdach. Wszyscy słuchali z zaciekawieniem a pytaniom nie było końca. Dziękujemy!

Read more...

Spacer po Ożarowie

Niedawno mieliśmy okazję w aktywny sposób zwiedzić nasze miasto i najważniejsze miejsca z nim związane. Przeszliśmy obok pasażu sklepów, mijaliśmy straż pożarną, urząd, komendę policji, pocztę, park, basen i kościół. Wszystkie dzieci dzielnie maszerowały.

Read more...

Ożarowski tydzień czytania dzieciom

Czytanie wzbogaca wyobraźnię i pobudza kreatywność. Dzisiejsi goście wiedzieli o tym bardzo dobrze. Reprezentanci z naszej gminy wspólnie przeczytali dzieciom książkę zatytułowaną „Mysz, która chciała być lwem”.

Read more...

Brawo Olga, brawo Tymon!!!!!!!

Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim zorganizowała konkurs pt. „Biblioteka moich marzeń”. Jest nam miło poinformować, że w kategorii przedszkolaki pierwsze miejsce zajęła Olga Wądołowska, a drugie Tymon Maciejewski. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom.

Read more...

Dzień dziecka w naszym przedszkolu

Z okazji dnia dziecka w naszym przedszkolu pojawił się niesamowity Bąbel Ziombel i Pan Sprężynka. Tańce, zabawy, czary i szaleństwo nie miało końca, no może z małym wyjątkiem:) Kubuś zdecydowanie wolał przytulić się do cioci Krysi i przespać całą zabawę.

Read more...

Tata Kamila czyta dzieciom

Przysłowia to nie lada wyzwanie dla przedszkolaków. Tata Kamilka wyjaśnił nam niektóre z nich czytając ciekawe opowiadania z książki Grzegorza Kasdepke „Co to znaczy…”. Teraz już każde dziecko wie co znaczy… „mieć cały dom na głowie” lub „bać się własnego cienia”. Dziękujemy!

Read more...

„Ranczo w dolinie”- wycieczka z okazji Dnia Dziecka

Wspaniała zabawa czekała nas w Mszczonowie. Atrakcjom nie było końca. Dzieci miały okazję, zjeżdżać do siana, strzelać z łuku, rzucać podkową do celu, szukać złota i jeździć konno. Buzie wymalowane były w indiańskie wzory. Na koniec na wszystkich czekał dmuchany zamek i trampolina. Uśmiechy gościły od ucha do ucha.

Read more...

Spotkanie z lutnikiem

Muzyka może być przedstawiana w bardzo nietypowy i ciekawy sposób. Na warsztatach lutniczych poznaliśmy brzmienie i nazwy niezwykłych instrumentów stworzonych z rzeczy codziennego użytku. Wśród nich była czuringa, wielokołatka, flet indiański i wiele innych.

Read more...

Wycieczka do Fabryki Krówek

Nasze dzieci zwiedziły wytwórnię krówek reklamowych. Wspólnie poznaliśmy proces ich wytwarzania i pakowania. Nie obyło się też bez słodkiej degustacji. Na koniec wszystkie przedszkolaki zaprojektowały swoje własne papierki na cukierki i sprytnie zawijając schowały do środka nie lada słodkości.

Read more...