Kalendarz wydarzeń

KALENDARZ PRZEDSTAWIEŃ TEATRALNYCH, KONCERTÓW MUZYCZNYCH, IMPREZ I UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNYCH

 

WRZESIEŃ

20.09. – Dzień Przedszkolaka z Agencją Artystyczną Pauliny Malinowskiej.

25.09. – „Małymi kroczkami w stronę jesieni” – koncert muzyczny w wykonaniu muzyków z Pruszkowskiego Towarzystwa Muzycznego.

PAŹDZIERNIK

02.10. – Warsztaty Pierwszej Pomocy ze Strażą miejską (ul. Mickiewicza).

04.10. – „Podróże po Polsce małe i duże” – przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Arkady.

05.10. – Warsztaty Pierwszej Pomocy ze Strażą miejską (ul. Ożarowska).

09.10. – „Nasz chleb polski” – przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Warszawski Koliber.

11.10. – Spotkanie z P. Ewą Sobieraj O niepodległości dla najmłodszych: „Czy wojna jest dla dziewczyn” P. Beręsewicza i „Kto ty jesteś” J. Olech (ul. Ożarowska).

12.10. – „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę” – projekcja filmu 3D.

15.10. – Spotkanie z P. Ewą Sobieraj O niepodległości dla najmłodszych: „Czy wojna jest dla dziewczyn” P. Beręsewicza i „Kto ty jesteś” J. Olech (ul. Mickiewicza).

17.10. – „Doktor Dolittle” interaktywne widowisko multimedialne w Błoniu (ul. Ożarowska: grupy VIII, VII, IX; ul. Mickiewicza: grupa IV).

18.10. – Koncert muzyczny w wykonaniu Agencji Artystycznej Papaya Kids.

24.10. – Pasowanie na Przedszkolaka – (ul. Ożarowska).

30.10. – Pasowanie na przedszkolaka – (ul. Mickiewicza).

30.10. – „O Lechu, Czechu i Rusie” – przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Narwal.

LISTOPAD

06.11. – „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – wesołe poznawanie Polski z Agencją Artystyczną Republika.

09.11. – Jesienny Musical – Bal z Agencją Artystyczną Pauliny Malinowskiej.

12.11. – Wewnątrzprzedszkolny Przegląd Piosenek Patriotycznych.

13.11. – „Moja niepodległa” – koncert muzyczny w wykonaniu muzyków z Pruszkowskiego Towarzystwa Muzycznego.

22.11. – „Świat Andersena” – przedstawienie teatralne na Scenie Ołtarzew (ul. Ożarowska, gr. IV, V, VI; ul. Mickiewicza, gr. III, IV).

28.11. – „Orzełek” – przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Warszawski Koliber (ul. Mickiewicza).

29.11. – „Orzełek” – przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Warszawski Koliber (ul. Ożarowska).

GRUDZIEŃ

04.12. – „Królowa Śniegu” – przedstawienie teatralne w Centrum Kultury Artus w Ursusie – (ul. Ożarowska: gr. V, VII, VIII, IX; ul. Mickiewicza: gr. III i IV).

06.12. – Mikołajki.

13.12. – Bal z Mikołajem z Agencją Artystyczną PRO-ARTE.

14.12. – „Artur ratuje gwiazdkę” – projekcja filmu 3D.

– Warsztaty ze Strażą Miejską – termin do uzgodnienia.

– Świąteczne Spotkania z Rodzicami w grupach – terminy do uzgodnienia.

STYCZEŃ

13.01. – Bal Karnawałowy.

18.01. – „Elementarz młodego patrioty” – przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru MAGIK.

21.01. – Dzień Babci i Dziadka.

LUTY

22.02. – „Baśnie i legendy polskie” – projekcja filmu 3D.

– Spotkanie z zespołem Ożarowskie Kumoszki – termin do uzgodnienia.

– Spotkanie z zespołem Ożarowiacy – termin do uzgodnienia.

MARZEC

12.03. – „Aladyn” – przedstawienie teatralne w Teatrze Sabat (ul. Ożarowska, gr. VII i VIII).

13.03.– „Aladyn” – przedstawienie teatralne w Teatrze Sabat (ul. Ożarowska, gr. IX, ul. Mickiewicza, gr. IV).

29.03 – Warsztaty wikliniarskie.

KWIECIEŃ

12.04. – „Początki Państwa Polskiego” – przedstawienie teatralne Agencji Artystycznej Blaszany Bębenek.

18.04 – „Piast Kołodziej” – przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Warszawski Koliber.

23.04 – „Baśnie i legendy polskie” – projekcja filmu 3D.

MAJ

17.05. – „Co w trawie piszczy – barwny świat owadów”– bal z Agencją Artystyczną Pauliny Malinowskiej.

– Dzień Rodziny – termin do uzgodnienia.

CZERWIEC

– Dzień Dziecka – termin do uzgodnienia.

– Zakończenie roku szkolnego – termin do uzgodnienia.

Uwaga!
Informacje o wycieczkach będą podawane na bieżąco.
Przedstawiony kalendarz uroczystości może być wzbogacony w ramach posiadanych funduszów z Rady Rodziców oraz omawianych zagadnień i na życzenie Rodziców.